КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 вересня 2011 р. N 847-р

Київ

Про підготовку та проведення X Міжнародного промислового форуму

1. Підтримати пропозицію Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном щодо проведення у листопаді 2011 р. у м. Києві X Міжнародного промислового форуму (далі - Форум).

2. Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном, Міністерству інфраструктури, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству надзвичайних ситуацій, Національній академії наук, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям залучити до участі у Форумі підприємства та організації, що належать до сфери їх управління (віднесені до відання).

3. Міністерству закордонних справ:

вжити заходів до своєчасного оформлення візових документів для в'їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів Форуму;

забезпечити інформування закордонних ділових кіл про проведення Форуму.

4. Державному комітету телебачення і радіомовлення сприяти Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном у висвітленні в засобах масової інформації заходів, пов'язаних з організацією та проведенням Форуму.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали