ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 672

Про підготовку та відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана

На виконання листа Ради Організації ветеранів України від 20 липня 2011 року N 318/08 та з метою належної організації проведення в області Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветеранів у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана (додаються).

3. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

3.1. Розробити відповідні заходи з відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.

3.2. Про виконання розпорядження інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 10 жовтня 2011 року.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнити матеріали і про проведену роботу з реалізації цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 15 жовтня 2011 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови - керівнику апарату обласної державної адміністрації Желіховському Ю. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

Додаток
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
31.08.2011 N 672


СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана

ЖЕЛІХОВСЬКИЙ
Юрій Васильович

- заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації, голова організаційного комітету

ОЛЕКСИШИН
Богдана Петрівна

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, заступник голови організаційного комітету

КЛАНЦА
Павло Миколайович

- заступник начальника управління соціального обслуговування та захисту населення - начальник відділу реабілітації та обслуговування малозахищених верств населення Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

БУРТНЯК
Михайло Миколайович

- начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ГОЛУБ
Олександр Іванович

- голова обласної організації Організації ветеранів України (за згодою)

ЗАПОРОЖАН
Іван Григорович

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

КЛИМ
Андрій Васильович

- голова обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів (за згодою)

КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Ігор Володимирович

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації

МОСКАЛИК
Ігор Іванович

- начальник управління соціального обслуговування та захисту населення Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
31.08.2011 N 672


ЗАХОДИ
з підготовки та відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана

1. Забезпечити відзначення в області у 2011 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана в інтернатних установах, територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

1 жовтня 2011 року


2. Провести обстеження прикутих до ліжка хворих, немічних та організувати їм необхідну матеріально-побутову допомогу.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

1 жовтня 2011 року


3. Організувати відвідування будинків-інтернатів, госпіталів, госпітальних відділень, в яких проживають і лікуються ветерани, та поздоровити їх з цим святом.

Головні управління праці та соціального захисту населення, охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

1 жовтня 2011 року


4. Вжити заходів для розширення практики роботи виїзних медичних бригад (спеціалізованих діагностичних, консультативних, стоматологічних) медико-соціальних експертних комісій у сільських населених пунктах для обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Постійно


5. Вивчити повсякденні потреби та умови проживання осіб похилого віку, ветеранів війни і праці з метою підвищення рівня їх соціально-побутового, соціального, культурного, медичного та транспортного обслуговування, розглянути можливість надання їм за рахунок коштів місцевих бюджетів і благодійних коштів адресної матеріальної допомоги.

Головні управління розвитку інфраструктури, охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення, управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Вересень - листопад 2011 року


6. Провести зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадянами похилого віку, ветеранами війни, праці, дітьми війни, які проживають в будинках-інтернатах та стаціонарних відділеннях територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), надати їм за рахунок коштів місцевих бюджетів, благодійних коштів, гуманітарної допомоги адресну матеріальну та натуральну допомогу, організувати святкові обіди, концерти тощо.

Райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

1 жовтня 2011 року


7. Провести зустрічі ветеранів війни, військової служби та праці, дітей війни з учнівською та студентською молоддю.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Вересень - жовтень 2011 року


8. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації проблем життєдіяльності громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, можливих шляхів їх розв'язання, питань діяльності державних органів влади стосовно підвищення соціальної захищеності цих категорій громадян.

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Вересень - жовтень 2011 року.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали