МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 жовтня 2011 року N 1167

Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року

З метою підведення підсумків оздоровчої літньої кампанії у 2011 році та виконання п. 10 витягу з протоколу N 68 засідання Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 року наказую:

1. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Розглянути на засіданнях колегій питання про результати оздоровлення і відпочинку дітей у 2011 році та виконання прогнозних показників стосовно дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

1.2. Вжити заходів щодо збереження, розвитку мережі стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що підпорядковані органам управління освітою.

1.3. Забезпечити підготовку до оздоровчої кампанії 2012 року стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, таборів з денним перебуванням на базі навчальних закладів. Про результати поінформувати МОНмолодьспорт до 1 травня 2012 року.

2. Державній службі молоді та спорту (Сафіуллін Р. С.), департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.) вивчити питання щодо законодавчого врегулювання оздоровлення студентської молоді для внесення пропозиції Кабінету Міністрів України до 20 листопада 2011 року.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали