ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 318

Про підсумки роботи органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування"

З метою виконання Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" органами місцевого самоврядування проводилась відповідна робота щодо перегляду власних регуляторних актів.

Відповідний перегляд необхідно було здійснити до 11.04.2011.

Енергодарською міською радою та органами місцевого самоврядування Бердянського, Великобілозерського, Веселівського, Гуляйпільського, Запорізького, Куйбишевського, Новомиколаївського, Оріхівського, Празовського, Приморського, Розівського та Якимівського районів був завершений перегляд власних регуляторних актів у термін, встановлений Законом.

За підсумками проведеної роботи органами місцевого самоврядування було переглянуто 1371 регуляторний акт, із них визначені такими, що:

відповідають принципам державної регуляторної політики - 764;

потребують внесення змін/доповнень - 48;

підлягають негайному скасуванню - 559.

З метою забезпечення виконання вимог вищезазначеного Закону розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 15.03.2011 N 76 (Розпорядження N 76) створена робоча комісія з аналізу діяльності органів місцевого самоврядування з прискореного перегляду регуляторних актів. Робочою комісією здійснено детальний аналіз діяльності органів місцевого самоврядування з прискореного перегляду регуляторних актів.

За підсумками аналізу облдержадміністрацією були направлені до міськвиконкомів міст обласного значення пропозиції та зауваження стосовно відповідності віднесення деяких регуляторних актів до таких, що відповідають принципам державної регуляторної політики та не потребують змін і скасування. З урахуванням наданих пропозицій та зауважень, виконкомами міських рад міст обласного значення завершується робота щодо внесення змін до регуляторних актів, які за підсумками перегляду визначені такими, що потребують внесення змін та підлягають скасуванню.

Станом на 29.07.2011 робота з прискореного перегляду регуляторних актів завершена Запорізькою, Енергодарською, Мелітопольською, Токмацькою міськими радами та органами місцевого самоврядування Бердянського, Василівською, Великобілозерського, Веселівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам'янко-Дніпровського, Куйбишевського, Мелітопольського, Михайлівського, Новомиколаївського, Оріхівського, Приазовського, Пологівського, Приморського, Розівського, Токмацького, Чергінівського та Якимівського районів.

Станом на 29.07.2011 робота з прискореного перегляду регуляторних актів не завершена Бердянською міською радою.

Керуючись ст. 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" (далі - Закон) та за результатами розгляду питання на засіданні колегії облдержадміністрації:

1. Інформацію щодо стану виконання вимог Закону органами місцевого самоврядування взяти до відома.

2. Звернути увагу Бердянського міського голови на неналежне виконання вимог Закону та необхідність завершення роботи з прискореного перегляду регуляторних актів.

3. Рекомендувати виконкому Бердянської міської ради до 20.08.2011 завершити роботу щодо закінчення перегляду регуляторних актів та проінформувати Головне управління економіки облдержадміністрації до 26.08.2011.

4. У разі не виконання пункту 3 цього розпорядження Головному управлінню економіки облдержадміністрації до 30.08.2011 здійснити відповідні заходи, передбачені ч. 5 ст. 8 Закону.

5. Узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження подати голові облдержадміністрації до 05.09.2011.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гончарука П. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали