ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2012 р. N 384

Київ

Про підсумки щорічного міського конкурсу "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" 2011 року

На виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82 "Про щорічний міський конкурс "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", рішення конкурсної комісії з проведення щорічного міського конкурсу "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (протокол від 17.02.2012 року):

1. Визнати переможцем щорічного міського конкурсу "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" 2011 року Печерський район, нагородити його дипломом та перехідним кубком.

2. Взяти до відома, що відзначення та нагородження активних учасників щорічного міського конкурсу "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" здійснюється відповідно до п. 4 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82 "Про щорічний міський конкурс "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали