МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2012 року N 44

Про підсумований облік робочого часу

Відповідно до статті 61 Кодексу законів про працю України та у зв'язку з безперервним чергуванням працівників сектору диспетчерської служби Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики наказую:

1. Запровадити з 1 лютого 2012 року працівникам сектору диспетчерської служби Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики підсумований облік робочого часу.

2. Установити, що робота працівників сектору диспетчерської служби Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики здійснюється за щомісячними графіками оперативного чергування.

3. Відповідальність за розроблення щомісячних графіків оперативного чергування покласти на Департамент промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.).

4. Вважати рік обліковим періодом у підсумованому обліку робочого часу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали