Додаткова копія: Про підтримку участі комунального підприємства "Київпастранс" у проекті "Міський громадський транспорт України"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 квітня 2018 року N 485/4549

Про підтримку участі комунального підприємства "Київпастранс" у проекті "Міський громадський транспорт України"

Відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Міський громадський транспорт України") між Україною та Європейським інвестиційним банком" (Закон N 2009-VIII) Київська міська рада вирішила:

1. Підтримати участь комунального підприємства "Київпастранс" у проекті "Міський громадський транспорт України" шляхом залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку на умовах, визначених у додатку до цього рішення.

2. Надати муніципальну підтримку комунальному підприємству "Київпастранс" у разі участі у проекті "Міський громадський транспорт України".

Уповноважити Київського міського голову Кличка Віталія Володимировича вчиняти від імені Київської міської ради усі необхідні для реалізації цього проекту правочини, в тому числі угоду про муніципальну підтримку проекту.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) для реалізації цілей проекту "Міський громадський транспорт України" при формуванні проекту бюджету міста Києва на 2019 рік та наступні бюджетні періоди передбачати кошти комунальному підприємству "Київпастранс" на виконання зобов'язань щодо сплати основної суми позики, яка буде передбачена угодою про передачу коштів позики.

4. Надати дозвіл комунальному підприємству "Київпастранс" на вчинення усіх необхідних правочинів, підписання договорів, угод для реалізації проекту "Міський громадський транспорт України".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
19.04.2018 485/4549

Умови
участі комунального підприємства "Київпастранс" у проекті "Міський громадський транспорт України"

1. Мета залучення позики: оновлення рухомого складу комунального підприємства "Київпастранс".

2. Істотні умови залучення позики:

- розмір залучення коштів, що не перевищує 50 млн євро;

- відсоткова ставка за користування залученими коштами не вище 2,5 % річних у євро;

- строк залучення коштів від 5 до 22 років з дати останньої вибірки кожного траншу;

- терміни сплати: погашення основної суми боргу та відсотків по позиці - піврічними платежами або щорічними платежами у терміни та згідно з умовами, встановленими відповідними угодами.

3. Залучення коштів позики здійснюється у формі укладання угоди про передачу коштів. Поряд з цією угодою можуть укладатися також інші угоди, договори, в тому числі щодо забезпечення виконання угоди, необхідні згідно з міжнародною практикою та законодавством України для здійснення такого виду залучення коштів.

4. Для реалізації цілей проекту "Міський громадський транспорт України" видом забезпечення виконання умов угоди про передачу коштів позики (за потреби) є рухомий склад, що закуповується за кошти проекту.

5. Всі договори та угоди, укладені для реалізації проекту "Міський громадський транспорт України", затверджуються Київською міською радою.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали