МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.11.2011 р. N 11413/0/14-11/13

Спільному представницькому органу всеукраїнських профспілок та профспілкових об'єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні

Про підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством фінансів на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 N 524 (Постанова N 524) опрацювало питання стосовно розгляду за участю профспілок результатів виконання зведеного бюджету України за III квартал поточного року та подання за наявності можливостей Кабінету Міністрів України пропозицій щодо підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери і повідомляє.

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України зміни до закону про Державний бюджет України можуть вноситися у разі відхилення, зокрема, надходжень бюджету від прогнозу, врахованого при затвердженні Державного бюджету України на відповідний бюджетний період.

Факт перевиконання надходжень державного бюджету визнається за підсумками трьох кварталів у разі перевищення показників надходжень державного бюджету, врахованих у розписі державного бюджету на відповідний період, більш ніж на 15 %.

Враховуючи, що за повідомленням Мінфіну (копія листа додається) (див. окремо в базі) за 9 місяців поточного року таке перевиконання відсутнє, то для розгляду питання щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" в частині збільшення видатків на підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери підстав немає.

В подальшому питання підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери буде розглядатись з урахуванням пропозицій соціальних партнерів та фінансових можливостей бюджету.

Додаток: 1 арк.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. Коломієць

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали