ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.02.2012 р. N 11.1/2-16.3/1563-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Про питання попереднього документального контролю сірників

Управління Державної автомобільної інспекції України та Державна екологічна інспекція на запит Держмитслужби України від 10.01.2012 N 16/2-16.3/48 проінформували про порядок застосування окремих дозвільних документів при здійсненні екологічного контролю у формі попереднього документального контролю "сірників безпечних розфасованих в індивідуальну упаковку".

У зв'язку з цим для використання в роботі надсилаємо лист Управління Державної автомобільної інспекції України від 24.01.2012 N 4/7-494 та лист Державної екологічної інспекції від 24.01.2012 N 2/1-6/39 (додаються) (див. окремо в базі).

При цьому зазначаємо, що згідно із Законом України від 02.03.2000 N 1511-III Україна приєдналася до Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ) 1957 року.

Згідно вимог розділу 1.1.3 додатка А ДОПНВ та розділу 9.1.2 додатка В ДОПНВ під час міжнародного перевезення небезпечного вантажу N ООН 1944 "сірники безпечні у будь-яких кількостях" не вимагається наявності на транспортному засобі свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, перевозять небезпечних вантажів.

Таким чином, з урахуванням зазначеного Закону України, позиції, викладеної у листах Управління Державної автомобільної інспекції України та Державної екологічної інспекції України, при здійсненні екологічного контролю у формі попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України сірників безпечних розфасованих в індивідуальну упаковку (код 3605 00 00 00 за УКТЗЕД), що перевозяться автомобільним транспортом, митними органами не перевіряється свідоцтво про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, а також свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

Враховуючи прийняте рішення, Департаменту митних інформаційних технологій та статистики зазначену інформацію необхідно відобразити у відповідному ПІК ЄАІС Держмитслужби, згідно з яким автоматизуються процедури здійснення попереднього документального контролю.

Додаток: на 3 арк.

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали