ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.01.2011 р. N 13

Про питання шефства над кораблями і військовими частинами Збройних Сил України

З метою піднесення престижу військової служби, вирішення соціально - побутових і культурних проблем військовослужбовців, відповідно до Указу Президента України від 27.09.2010 N 918/2010 "Питання шефства над Збройними Силами України", керуючись ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Перелік з'єднань, військових частин, установ та організацій Збройних Сил України, над якими здійснюється шефство міськими радами області (додається).

2. Рекомендувати міським головам (міст, що визначені пунктом 1 даного розпорядження):

2.1. Розглянути питання щодо укладання угод про здійснення шефства з підшефними кораблями і військовими частинами Збройних Сил України, визначивши відповідальних працівників за організацію цієї роботи.

Про проведену роботу проінформувати головне управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації у термін до 01.02.2011.

2.2. Затвердити річні плани шефства, в яких передбачити заходи щодо:

- участі у військово-патріотичному вихованні молоді та культурно-виховній роботі з військовослужбовцями;

- підготовки допризовної молоді до виконання військового обов'язку щодо захисту держави;

- сприяння вирішенню питань, пов'язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців;

- надання допомоги у забезпеченні з'єднань, військових частин, установ та організацій Збройних Сил України продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами.

2.3. Проекти планів шефства попередньо погоджувати з відповідними військовими частинами, установами та організаціями Збройних Сил України.

2.4. Звіти про стан шефства над закріпленими кораблями і військовими частинами Збройних Сил України надавати щорічно головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації у термін до 20 січня.

3. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації (Глушко) до 15 лютого доповідати Міністерству Оборони України про стан шефства над Збройними Силами України.

4. Управлінню інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації (Таранова) забезпечити інформування громадськості про здійснення шефства над Збройними Силами України.

5. Координацію дій щодо виконання даного розпорядження покласти на головне управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Адамова Б. І.

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
14.01.2011 N 13

ПЕРЕЛІК
з'єднань, військових частин, установ та організацій Збройних Сил України, над якими здійснюється шефство міськими радами області

N з/п

З'єднання, військові частини, установи та організації Збройних Сил України

Міські ради області (шефи)

1

Військова частина А 1402

Донецька та Краматорська міські ради (за згодою)

2

Військова частина А 4278

Маріупольська міська рада (за згодою)

3

Військова частина А 4543

Маріупольська та Макіївська міські ради (за згодою)

4

Морський транспорт "Горлівка"

Горлівська міська рада
(за згодою)

5

Військова частина А 4480

Слов'янська міська рада
(за згодою)

6

Військова частина А 3346

Авдіївська міська рада
(за згодою)

7

Військова частина А 0840

Дружківська міська рада
(за згодою)

8

Військова частина А 0225

Донецька міська рада
(за згодою)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали