МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 243-р

Про питання відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році та забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 р. N 759-р

Відповідно до статей 2, 21, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 6, 8 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня N 759-р "Питання відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році" (Розпорядження N 759-р), у зв'язку зі зниженням високого рівня пожежної небезпеки:

1. Запропонувати Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства:

1.1 Вжити заходів щодо відкриття в установленому порядку полювання на пернату дичину у 2011 році на території Миколаївської області.

1.2 Довести інформацію щодо відкриття полювання на пернату дичину до користувачів мисливських угідь та через засоби масової інформації до жителів Миколаївської області.

2. Запропонувати управлінню Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області, Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, головам райдержадміністрацій, користувачам мисливських угідь вжити заходів щодо недопущення виникнення пожеж в мисливських угіддях області. Користувачам мисливських угідь створити бригади по контролю за додержанням пожежної безпеки.

3. Контроль за виконанням п. 2 цього розпорядження покласти на начальника управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області Грицаєнка М. Г. та начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Паламарюка П. М.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали