ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 824/А-2011

Про початок опалювального сезону 2011 - 2012 років у населених пунктах Одеської області

Відповідно до статей 16, 20, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 9, 12 Закону України "Про теплопостачання" та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року N 630, для забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2011 - 2012 років:

1. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення:

1.1. Забезпечити початок опалювального сезону 2011 - 2012 років у населених пунктах області, в першу чергу у дитячих дошкільних установах, лікувально-профілактичних та навчальних закладах. Копії відповідних розпоряджень надати Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації до 12 жовтня 2011 року.

1.2. Тримати на постійному контролі стан розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ та електричну енергію для недопущення відключення споживачів від теплової енергії.

1.3. Надавати щоденно до 11.00 Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації інформацію про стан проходження опалювального сезону 2011 - 2012 років до стовідсоткового пуску об'єктів теплопостачання та підключення до опалення житлового фонду і соціальної сфери, далі - щомісячно 1 та 15 числа.

1.4. З метою відповідного реагування на надзвичайні ситуації при наданні послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання протягом опалювального сезону 2011 - 2012 років надавати Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення Одеської обласної державної адміністрації впродовж двох годин з моменту виникнення оперативну інформацію стосовно надзвичайних ситуацій у багатоквартирних житлових будинках, на теплових мережах та джерелах теплової енергії, що приводять до припинення надання послуг чи погіршення їх якості більше чотирьох годин протягом доби.

2. Покласти персональну відповідальність за своєчасний початок, стале проходження опалювального сезону 2011 - 2012 років і забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожиті енергоносії на голів райдержадміністрацій та звернути увагу міських голів міст обласного значення, що відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до власних (самоврядних) повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління об'єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв'язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань будівництва.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали