ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2011 р. N 1815

Київ

Про початок опалювального сезону у м. Києві

Відповідно до підпункту 5 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою своєчасного та якісного забезпечення споживачів м. Києва тепловою енергією, недопущення виникнення нештатних ситуацій на джерелах теплопостачання, які можуть призвести до негативних екологічних та техногенних наслідків, враховуючи особливості роботи теплових мереж міста та окремих зон теплозабезпечення, а також у зв'язку із стрімким зниженням температури зовнішнього повітря в нічний час, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності розпочати з 05.10.2011 за умови готовності систем теплоспоживання подачу теплоносія, забезпечивши підключення систем теплопостачання в три етапи:

1.1. I етап:

- в пологових будинках, лікувальних установах, дошкільних закладах та навчальних закладах з цілодобовим перебуванням дітей;

1.2. II етап:

- в загальноосвітніх навчальних закладах за заявками їх керівників;

1.3. III етап:

- з 10.10.2011 в житлових будинках незалежно від форм власності та відомчої належності відповідно до графіків, розроблених та погоджених Головним управлінням житлового господарства, або раніше у разі, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8° C;

- в адміністративних будівлях підприємств, установ і організацій за заявками їх керівників.

2. Головному управлінню охорони здоров'я, Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з керівниками теплопостачальних підприємств, лікувальних установ та навчальних закладів, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження, вжити невідкладних заходів та забезпечити скоординовану роботу з першочергового пуску тепла до цих установ та закладів.

3. Головному управлінню житлового господарства, Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з керівниками теплопостачальних підприємств та головами районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити організацію скоординованої роботи з підключення споживачів теплової енергії, вжити дієвих заходів до безумовної оплати населенням поточного споживання теплової енергії в повному обсязі та реструктуризованої частини боргів.

4. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) організувати через засоби масової інформації роз'яснювальну роботу про стан розрахунків за спожиті енергоносії та стан проходження осінньо-зимового періоду 2011/2012 року. Особливу увагу приділити зверненням до мешканців міста щодо необхідності економного споживання електроенергії (особливо в години ранкових та вечірніх максимумів навантаження енергосистеми), а також утеплення квартир, вікон сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали