МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2011 року N 742

Про подовження дії спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності - до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України

Відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", на підставі постанови Сумського окружного адміністративного суду від 28.07.2011 у справі N 2а-1870/4331/11, вх. від 08.08.2011 N 05/77192-11 наказую:

1. Відновити дію наказу Мінекономіки від 02.03.2010 N 220 в частині застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності - до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінекономіки від 23.06.2010 N 734 в частині застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності - до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу.

3. Відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" подовжити дію спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності, застосованої до приватного підприємства "МПП "Спецмонтажник" наказом Мінекономіки від 02.03.2010 N 220, на термін до усунення порушення статті 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", а саме до погашення простроченої заборгованості за зовнішньоекономічним контрактом, укладеним між приватним підприємством "МПП "Спецмонтажник" і нерезидентом ТОВ "Сухоложский завод металлофлюсов" (Російська Федерація).

4. Департаменту державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (Богданов В. С.):

в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, Головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації;

забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

5. Головному управлінню економіки Сумської обласної державної адміністрації (Чернявський В. І.) довести цей наказ до відома суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, зазначеного в додатку до цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків голови
комісії з проведення реорганізації
Міністерства економіки України

В. Т. Пятницький

 

Додаток
до наказу Міністерства економіки України
09.09.2011 N 742

ПЕРЕЛІК
суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України, до яких застосовано спеціальну санкцію - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності

N

Назва резидента

Область

Адреса резидента

Код згідно з ЄДРПОУ

Сума заборг., тис. од.

Валюта

Назва нерезидента

Адреса нерезидента

Тип порушення

1

МПП "СПЕЦМОНТАЖНИК"

СУМСЬКА

М. СУМИ, ВУЛ. МИРУ, 38, КВ. 8

0032185925

 

 

ТОВ "СУХОЛОЖСКИЙ ЗАВОД МЕТАЛЛОФЛЮСОВ"

РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, 624800, СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛ., Г. СУХОЙ ЛОГ, УЛ. ПУШКИНСКАЯ, 5-Б

Ст. 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті"

 

Заступник начальника
відділу контролю у сфері
зовнішньоекономічної діяльності

І. В. Лимар

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали