ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 232

Про погодження клопотання приватного підприємця Вайнагій І. В. (Бедевлянське родовище, свердловина N 1164)

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Кодексу України про надра обласна рада вирішила:

1. Погодити клопотання приватного підприємця Вайнагій І. В. щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянки Бедевлянського родовища питних прісних вод свердловини N 1164, яка розташована за адресою: с. Бедевля, вул. Комарова, 33 Тячівського району Закарпатської області, за додаткової умови: упродовж 6 місяців після отримання гірничого відводу середня заробітна плата на підприємстві повинна досягти рівня середньообласної.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали