КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 99/7436

Про погодження клопотання публічного акціонерного товариства "Орлан" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки мінеральної природної столової води (розлив води у пляшки) зі свердловини N 4306, розташованої на території підприємства за адресою: вул. М. Донця, 29 Солом'янського району міста Києва

Відповідно до пункту 3 статті 91 Кодексу України про надра, пункту 9 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 N 615 (Постанова N 615), статті 93 Водного кодексу України, статті 113 Земельного кодексу України, пункту 3 Правового режиму зон санітарної охорони водних об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2024, та враховуючи клопотання публічного акціонерного товариства "Орлан" від 22.09.2011 N 163, Київська міська рада вирішила:

1. Погодити клопотання публічного акціонерного товариства "Орлан" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки мінеральної природної столової води (розлив води у пляшки) зі свердловини N 4306, розташованої на території підприємства за адресою: вул. М. Донця, 29 Солом'янського району міста Києва.

2. Взяти до відома, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається Державною службою геології та надр України.

3. Публічному акціонерному товариству "Орлан" звернутися до Київської міської ради з метою встановлення відповідно до чинного законодавства меж зон санітарної охорони водозабірної свердловини.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали