ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Тридцять перша сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 27.08.2010 р. N 1196

Про погодження клопотання ТОВ "Прогрес-С" (Неліпинське - 1 родовище підземних вод (свердловина N 33-08-фоп)

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Кодексу України про надра обласна рада вирішила:

1. Погодити клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Прогрес-С" щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, Неліпинського - 1 родовища підземних вод (свердловини N 33-08-фоп), що знаходиться в урочищі "Зарінок" с. Неліпино Свалявського району Закарпатської області, за умови, що впродовж 6 місяців після отримання спеціального дозволу середня заробітна плата на підприємстві досягне рівня середньообласної.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Феєра В. І. і постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Чубірко В. В.).

 

Голова ради

М. Кічковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали