ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 234

Про погодження клопотання ТОВ "Жайворонок - Пачірта" (Берегівське родовище термальних вод, свердловина N 15-Т)

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Кодексу України про надра обласна рада вирішила:

1. Погодити клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Жайворонок - Пачірта" щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування термальних мінеральних вод, придатних для бальнеолікування, на водозабірній ділянці Берегівського родовища, де розташована свердловина N 15-Т, яка знаходиться в м. Берегове Закарпатської області, за додаткової умови: упродовж 6 місяців після введення в експлуатацію об'єкта середня заробітна плата на підприємстві повинна досягти рівня середньообласної.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали