ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 235

Про погодження клопотання ВП "Ужгородська дистанція водопостачання" ДТГО "Львівська залізниця" (Мукачівське родовище питних підземних вод, ділянка "Мукачево-2")

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Кодексу України про надра обласна рада вирішила:

1. Погодити клопотання відокремленого підрозділу "Ужгородська дистанція водопостачання" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування підземних прісних вод на водозабірній ділянці "Мукачево-2" Мукачівського родовища питних підземних вод, яка розташована в південній частині м. Мукачево Закарпатської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали