ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 481

Про погодження ліквідації заброньованого робочого місця у Житомирському ВАТ "Крок"

Розглянувши звернення голови ліквідаційної комісії Житомирського ВАТ "Крок" Грищенко Н. А. про погодження ліквідації заброньованого робочого місця для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, та відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 5 Закону України "Про зайнятість населення", Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.98 N 578, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити ліквідацію заброньованого робочого місця у Житомирському ВАТ "Крок" у зв'язку з ліквідацією підприємства.

2. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 27 додатка до рішення міськвиконкому від 16.12.2010 N 861 "Про бронювання робочих місць на підприємствах, організаціях, установах міста для працевлаштування окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці на 2011 рік".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусила П. І.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали