ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 грудня 2011 року N 27

Про погодження методичних вказівок з визначення пестицидів

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" постановляю:

1. Погодити рекомендовані Комітетом з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України методичні вказівки з визначення пестицидів (перелік додається).

2. Відділу організації діяльності, нормативного та інформаційного забезпечення, експертизи, реєстрів та міжнародних зв'язків Державної санітарно-епідеміологічної служби України дану постанову довести до установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, заінтересованих міністерств, відомств, інших зацікавлених установ та організацій у встановленому порядку.

&...

 

Доступ до документа «Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 12.12.2011 № 27 Про погодження методичних вказівок з визначення пестицидів» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали