ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N Р-614/0/3-11

Про погодження проекту доповнень до Програми забезпечення державних соціальних гарантій і регіональних форм адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян у Дніпропетровській області на 2010 - 2014 роки

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою комплексної реалізації на рівні області завдань і заходів, спрямованих на розв'язання найважливіших проблем розвитку галузі соціального захисту, поліпшення якості життя вразливих груп населення, забезпечення державних соціальних гарантій і впровадження нових механізмів адресного надання послуг, підтримки ветеранів війни, осіб з обмеженими фізичними можливостями й окремих категорій громадян, які найбільше цього потребують:

1. Погодити проект доповнень до Програми забезпечення державних соціальних гарантій і регіональних форм адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян у Дніпропетровській області на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 18 грудня 2009 року N 645-22/V (далі - проект доповнень), доповнивши Перелік завдань і заходів Програми забезпечення державних соціальних гарантій і регіональних форм адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян у Дніпропетровській області на 2010 - 2014 роки пунктами 27 - 38 згідно з додатком.

2. Направити в установленому порядку проект доповнень на розгляд чергової сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити начальникові Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Семенюку В. М. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали