МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 грудня 2011 року N 384

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 N 31-08410-06-5/30749.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України - 
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали