МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2012 року N 105

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про внесення змін та доповнень до Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 18.10.2011 N 03/32-3885 та від 07.12.2011 N 03/32-4827.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогамстатей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "Про внесення змін та доповнень до Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали