МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2012 року N 51

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 28.09.2009 N 393" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 N 7/17-15445.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 28.09.2009 N 393".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України - 
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали