МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 2012 року N 66

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" (щодо адаптації законодавства України у сфері аудиту до законодавства ЄС)" (далі - проект Закону) та документи, що надані до нього листом Міністерства фінансів України від 26.12.2011 N 31-08410-06-5/32616.

За результатами розгляду доопрацьованого проекту Закону, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" (щодо адаптації законодавства України у сфері аудиту до законодавства ЄС)".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали