МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 183

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до нормативно-правових актів Адміністрації Держспецзв'язку з питань доступу до інформації" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 13.01.2012 N 18-231.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України "Про затвердження Змін до нормативно-правових актів Адміністрації Держспецзв'язку з питань доступу до інформації".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали