МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 179

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України "Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації електроустаткування та електромереж на відкритих гірничих роботах" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України від 29.11.2011 N 1/02-3.2-06/9071.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України "Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації електроустаткування та електромереж на відкритих гірничих роботах".

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

А. П. Клюєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали