МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 лютого 2012 року N 236

Про погодження проекту регуляторного акта

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" розглянуло проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження положень про органи рибоохорони Державного агентства рибного господарства України" (далі - проект наказу) та документи, що надані до нього листом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.01.2012 N 37-30-9/917.

За результатами розгляду проекту наказу, аналізу регуляторного впливу на відповідність вимогам статей 4, 5, 8 і 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись частиною п'ятою статті 21 цього Закону, наказую:

Погодити проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження положень про органи рибоохорони Державного агентства рибного господарства України".

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

В. П. Павленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали