ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.01.2012 р. N Р-13/0/3-12

Про погодження проекту змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи Указ Президента України від 20 листопада 2007 року N 1121/2007 "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху" (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері безпеки дорожнього руху, усунення причин та умов вчинення дорожньо-транспортних пригод, попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни на території Дніпропетровської області:

1. Погодити проект змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 14.05.2010 N 708-24/V (далі - Проект змін), що додається (додається до оригіналу).

2. Направити в установленому порядку Проект змін на розгляд сесії Дніпропетровської обласної ради.

3. Доручити начальникові управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Білоусову А. Л. виступити на пленарному засіданні обласної ради з доповіддю із зазначеного питання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Виконуючий обов'язки
голови облдержадміністрації

В. К. Задорожний

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали