КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 23/6239

Про погодження публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою трьох артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до пункту 3 статті 9 Кодексу України "Про надра", статті 93 Водного кодексу України, статті 113 Земельного кодексу України, пункту 3 Правового режиму зон санітарної охорони водних об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2024, та враховуючи звернення публічного акціонерного товариства "Домобудівний комбінат N 4" від 11.10.2010 N 21/621, Київська міська рада вирішила:

1. Погодити публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою трьох артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі м. Києва.

2. Взяти до відома, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається в установленому законом порядку.

3. Публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" забезпечити встановлення меж зон санітарної охорони трьох водозабірних свердловин відповідно до законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали