НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2011 року N 1950

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 23.03.2011 (підпункт 5.1 протоколу N 4)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України", згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 23.03.2011 (підпункт 5.1 протоколу N 4) про затвердження Змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ від 12.09.2003 N 921) у частині визначення терміна "несумісний режим" (додається).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ПОГОДЖЕНО
Постанова НКРЕ
14.10.2011 N 1950

ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку електричної енергії України
23.03.2011 N 4

ЗМІНИ
до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ від 12.09.2003 N 921) у частині визначення несумісного режиму

У пункті 1.1.2 Правил Оптового ринку електричної енергії України термін "несумісний режим" викласти в такій редакції:

"несумісний режим - незбалансований по потужності режим в об'єднаній енергосистемі України, який може виникнути на етапі складання заданого графіка навантаження в розрахункових періодах доби на загальносистемному та/або регіональному рівнях при невиконанні відповідних вимог Диспетчерського центру до зазначеного графіка навантаження.

Несумісний режим на загальносистемному рівні - режим, при якому сумарна потужність, яка складається із заявленої робочої потужності Виробників, що не працюють за ціновими заявками (у тому числі: для гідроелектростанцій - мінімального навантаження, визначеного із особливостей водного режиму їх роботи, який задається Диспетчерським центром; для гідроакумулюючих станцій - мінімальної заявленої робочої потужності в моторному режимі), та мінімальної заявленої робочої потужності Виробників, що працюють за ціновими заявками на мінімально допустимому складі обладнання відповідної станції, а також за мережними обмеженнями в ОЕС України при врахуванні вимог Диспетчерського центру щодо сумарного резерву на розвантаження на станціях цих Виробників, перевищує величину прогнозу необхідного покриття ОЕС України.

Несумісний режим на регіональному рівні - режим, при якому сумарна потужність у відповідному перетині системи, яка складається із заявленої робочої потужності Виробників, що не працюють за ціновими заявками, та мінімальної заявленої робочої потужності Виробників, що працюють за ціновими заявками на мінімально допустимому складі обладнання відповідної станції, а також за мережними обмеженнями в ОЕС України, перевищує величину заданої потужності Диспетчерським центром у зазначеному перетині системи.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали