НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2011 року N 1951

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 26.05.2011 (підпункт 7.3 протоколу N 7)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України", згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 26.05.2011 (підпункт 7.3 протоколу N 7) про затвердження Змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ від 12.09.2003 N 921) у частині нарахування платежу блоку Виробника у випадку фактичного розвантаження станції нижче мінімально допустимого складу обладнання при умові, що таке розвантаження не було заплановане під час складання заданого графіка навантаження (додається).

2. Ця постанова набирає чинності з 01.11.2011.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ПОГОДЖЕНО
Постанова НКРЕ
14.10.2011 N 1951

ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку електричної енергії України
26.05.2011 N 7

ЗМІНИ
до Додатка 2 Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ України від 12.09.2003 N 921) у частині нарахування платежу блоку Виробника у випадку фактичного розвантаження станції нижче мінімально допустимого складу обладнання при умові, що таке розвантаження не було заплановане під час складання заданого графіка навантаження

1. У пункті 8.2.2 шостий абзац викласти в такій редакції:

"платіж за вироблену електроенергію блоку, яка пов'язана із зміною режиму роботи системи, крім випадків фактичного розвантаження станції нижче мінімально допустимого складу обладнання для виконання вимог системи (за виключенням розвантаження нижче мінімально допустимого складу обладнання станції за циклом "робота впродовж розрахункового періоду максимального покриття минулої доби - зупинка в резерв - робота в розрахунковій добі за вимогою системи"), визначається за такою формулою:".

2. У пункті 8.7.1 перший абзац викласти в такій редакції:

"8.7.1. Блоку, який фактично був зупинений або працював в однокорпусному режимі у випадку необхідності роботи станції нижче мінімально допустимого складу обладнання в разі виникнення несумісного режиму або для виконання вимог системи при умові, що таке розвантаження не було передбачено в заданому графіку навантаження, крім випадків розвантаження нижче мінімально допустимого складу обладнання станції за циклом "робота впродовж розрахункового періоду максимального покриття минулої доби - зупинка в резерв - робота в розрахунковій добі за вимогою системи"), обчислюється платіж за розвантаження нижче мінімально допустимого складу обладнання станції (), який визначається за наступними правилами:".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали