НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 жовтня 2011 року N 1954

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27.04.2011 (підпункт 6.4 протоколу N 6)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України", згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27.04.2011 (підпункт 6.4 протоколу N 6) про затвердження Змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ від 12.09.2003 N 921) у частині режиму роботи блоків після будівництва, реконструкції та модернізації (додається).

2. Ця постанова набирає чинності з 01.11.2011.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ПОГОДЖЕНО
Постанова НКРЕ
18.10.2011 N 1954

ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку електричної енергії України
27.04.2011 N 6

Зміни
до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ від 12.09.2003 N 921) у частині режиму роботи блоків після будівництва, реконструкції та модернізації

1. Підпункт "з" пункту 3.1.2 викласти в такій редакції:

"з) ознаку обов'язкової роботи блока для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів (). В іншому випадку ознака не декларується (). Для блоків, яким установлена ознака , має виконуватися умова ;".

2. Пункт 3.1.2 доповнити підпунктом "п" у такій редакції:

"п) ознаку обов'язкової роботи блока для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації (). В іншому випадку ознака не декларується (). Для блоків, яким установлена ознака , має виконуватися умова . Період роботи блока з ознакою має бути погоджений центральним органом виконавчої влади, що здійснює управління в електроенергетиці.".

3. Підпункт "в" пункту 5.7.2 викласти в такій редакції:

"в) необхідність забезпечення 48-ми годинної обов'язкової роботи блоків для проведення випробувань після капітального та середнього ремонтів цих блоків (). Такі блоки включаються в роботу за погодженням з Диспетчерським центром та Розпорядником системи розрахунків за ознакою обов'язкової роботи незалежно від величини цінових пропозицій, наданих Виробником;".

4. Пункт 5.7.2 доповнити новим підпунктом "г" у редакції:

"г) необхідність забезпечення обов'язкової роботи блоків для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації цих блоків (). Такі блоки включаються в роботу за погодженням з Диспетчерським центром та Розпорядником системи розрахунків за ознакою обов'язкової роботи незалежно від величини цінових пропозицій, наданих Виробником; ".

У зв'язку з цим підпункти "г", "д", "е", "ж", "з", "і" вважати відповідно підпунктами "д", "е", "ж", "з", "і", "ї".

5. Підпункт "а" пункту 5.10.1 після виразу "" доповнити виразом ", ".

6. Пункт 8.1.1 після виразу "" доповнити виразом ", ".

7. Додаток А до Правил Оптового ринку електричної енергії України доповнити в алфавітному порядку умовними позначенням та його визначенням:

" - ознака обов'язкової роботи блока для проведення випробувань після будівництва, реконструкції та модернізації, 1 чи 0;".

8. В Додатку А до Правил Оптового ринку електричної енергії України визначення умовного позначення викласти в такій редакції:

" - ознака обов'язкової роботи блока для проведення випробувань після капітального та середнього ремонту, 1 чи 0;".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали