НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2011 року N 2029

м. Київ

Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 23.03.2011 (підпункт 6.3 протоколу N 4)

Відповідно до Податкового кодексу України, Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України", згідно з положеннями Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 23.03.2011 (підпункт 6.3 протоколу N 4) про затвердження змін до Додатка 4 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Інструкція про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України) у частині внесення змін до форми актів купівлі-продажу електроенергії між ДП "Енергоринок" та виробником електроенергії та акту купівлі-продажу електроенергії між ДП "Енергоринок" та постачальником електроенергії.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали