МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 серпня 2011 року N 395

Про покладання функцій формування заявок на виготовлення бланків товарно-транспортних накладних

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 786 "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 283", абзацу двісті дев'яносто другого підпункту 7 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500 (Положення N 500/2011), та з метою вдосконалення роботи з формування щоквартальних заявок на виготовлення бланків товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового, високооктанових кисневмісних домішок та алкогольних напоїв наказую:

1. Покласти функції формування щоквартальних заявок на виготовлення бланків товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового, високооктанових кисневмісних домішок та алкогольних напоїв (далі - ТТН) згідно із замовленнями суб'єктів підприємницької діяльності, які мають відповідні ліцензії на виробництво та торгівлю цією продукцією, та здійснення обліку поставлених ТТН на державне підприємство "Украгроспецпостач" (Довгань О. С.).

2. Директору державного підприємства "Украгроспецпостач" Довганю О. С. до 10 серпня 2011 року відпрацювати механізм забезпечення бланками ТТН суб'єктів підприємницької діяльності, які мають відповідні ліцензії на виробництво та торгівлю цією продукцією, згідно з їх замовленнями і про результати поінформувати міністерство.

3. Утворити комісію з питань проведення інвентаризації бланків ТТН на державному підприємстві Торговий дім "Етанол" у складі згідно з додатком.

4. Голові комісії:

4.1. Провести інвентаризацію бланків ТТН станом на 30 липня 2011 року і про результати інвентаризації проінформувати міністерство.

4.2. У триденний термін довести цей наказ до відома виробників спирту етилового, високооктанових кисневмісних домішок та алкогольних напоїв.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту продовольства від 22 жовтня 2004 року N 65 "Про формування заявок на виготовлення товарно-транспортних накладних".

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
10.08.2011 N 395

СКЛАД
комісії з питань проведення на державному підприємстві Торговий дім "Етанол" інвентаризації бланків товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового, високооктанових кисневмісних домішок та алкогольних напоїв

Куць
Олександр Іванович

директор Департаменту продовольства, голова комісії

Члени комісії:

Мовчан
Наталія Юріївна

головний спеціаліст відділу приватизації та орендних відносин Департаменту економічного розвитку і агарного ринку;

Рева
Віктор Петрович

начальник Відділу контрольно-ревізійної роботи та боротьби з корупцією;

Шацький
Віталій Миколайович

головний спеціаліст відділу правової роботи Департаменту правової та законопроектної роботи.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали