МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 2012 року N 50

Про покладання функції замовника з розробки проектної документації та виконання робіт з реконструкції і розширення державної установи "Національний інститут раку"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про управління об'єктами державної власності", ДБН А.2.2-3-2004 "Проектування. Склад, порядок розробки, погодження і затвердження проектної документації для будівництва", Положення про Міністерство охорони здоров'я, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 року N 467 (Указ N 467/2011), та з метою забезпечення цільового та ефективного використання коштів державного бюджету, передбачених на реконструкцію і розширення Національного інституту раку, наказую:

1. Покласти функції замовника з розробки проектної документації та виконання робіт з реконструкції і розширення державної установи "Національний інститут раку" на Державне підприємство "Інженерно-технічний центр Міністерства охорони здоров'я України".

2. Визначити Департамент фінансово-ресурсного забезпечення відповідальним за виконання Державним підприємством "Інженерно-технічний центр Міністерства охорони здоров'я України" функцій, визначених у пункті 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали