МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 березня 2012 року N 215

Про покладення функції замовника по будівництву радіологічного центру

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про управління об'єктами державної власності", ДБН А.2.2-3-2004 "Проектування. Склад, порядок розробки, погодження і затвердження проектної документації для будівництва", Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 року N 467 (Указ N 467/2011), та з метою виконання Меморандуму "Про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством охорони здоров'я України, Благодійним фондом "Розвиток України" та Благодійним фондом "Шляхи в майбутнє", укладеного 15.03.2012 року, наказую:

1. Покласти функції замовника будівництва радіологічного центру при Національному інституті раку за кошти Благодійного фонду "Розвиток України" та Благодійного фонду "Шляхи в майбутнє" на державну установу "Національний інститут раку".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали