ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ З УСИНОВЛЕННЯ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

НАКАЗ

від 8 липня 2010 року N 66

Про покращення взаємодії служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у процесі підготовки кандидатів у батьки-вихователі, прийомні батьки

З метою підвищення ефективності роботи служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у процесі підготовки кандидатів у батьки-вихователі, прийомні батьки, взаємодобору батьків і дітей, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу наказую:

1. Міністру у справах сім'ї та молоді Автономної Республіки Крим, начальникам служб у справах дітей обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити подання Інформації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування на виховання в сім'ю (далі - Інформація) Республіканському (АР Крим), обласним, Київському та Севастопольському міським центрам соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за формою, що додається.

2. Інформацію подавати станом на 31 грудня щороку до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, починаючи з 2011 року.

3. Інформацію про дітей, які набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та були взяті на первинний облік дітей, які залишились без піклування батьків, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і потребують влаштування на виховання в сім'ю або були зняті з первинного обліку протягом поточного року додатково подавати щоквартально, до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Міністру у справах сім'ї та молоді Автономної Республіки Крим, начальникам служб у справах дітей обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома служб у справах дітей районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських, районних у містах рад та забезпечити його виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор

Л. В. Балим

 

Додаток
до наказу Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини
08.07.2010 N 66

Інформація
про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування на виховання в сім'ю

в _______ області
(станом на _ 20__ р.)

Адміністративно-територіальна одиниця

Ім'я дитини, дата народження*

N обліково-статистичної картки дитини

Причини надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування

Стан здоров'я
(вказати діагноз)

Наявність родичів
(вказати ступінь родинних зв'язків)

Примітка
(поведінкові особливості тощо)

Дата зняття з первинного обліку**

Райони

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

Міста обласного підпорядкування

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

Райони у містах

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 

 

 

 

 


* якщо дитина перебуває на обліку дітей, які можуть бути усиновлені, біля її імені ставиться "зірочка"

** графа заповнюється при наданні щоквартальної Інформації у разі зняття з первинного обліку протягом звітного періоду дитини, яка була подана в попередній Інформації

Керівник служби у справах дітей

_________
(підпис)

________
(прізвище, ініціали)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали