РАДА НАРОДНИХ КОМІСАРІВ УРСР

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 1940 р. N 1761

Київ

Про поліпшення організації державного нотаріату УРСР

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Народних Комісарів Української РСР від 9 серпня 1944 року N 1016) (Положення N 1016)

З метою приведення організації державного нотаріату УРСР у відповідність з Законом про судоустрій Союзу РСР союзних і автономних республік Рада Народних Комісарів УРСР постановляє:

1. Для виконання передбачених діючими законами нотаріальних дій організувати:

а) в містах - міські державні нотаріальні контори;

б) в селах і селищах міського типу, які є районними центрами, - районні державні нотаріальні контори.

Примітка. З виданням цієї постанови обласні нотаріальні контори реорганізуються в міські нотаріальні контори, а нотаріальні столи - в районні нотаріальні контори.

2. Сітку нотаріальних контор в межах загально їх числа, затвердженого Радою Народних Комісарів УРСР, встановлює Народний комісаріат юстиції УРСР в погоджені з виконавчими комітетами відповідних рад депутатів трудящих.

3. Встановити, що на чолі міських і районних державних нотаріальних контор є нотаріуси, за винятком міських державних нотаріальних контор обласних центрів, а також великих промислових міст за списком, встановленим Народним комісаріатом юстиції УРСР, де на чолі нотаріальних контор є старші нотаріуси.

4. Старших нотаріусів та нотаріусів міських і районних державних нотаріальних контор призначають, переміщають і звільняють начальники управлінь Народного комісаріату юстиції УРСР при обласних радах депутатів трудящих.

5. Керівництво і нагляд за роботою державних нотаріальних контор Народний комісаріат юстиції УРСР здійснює через управління Народного комісаріату юстиції УРСР при обласних радах депутатів трудящих.

Відповідно до цього на управління Народного комісаріату юстиції УРСР при обласних радах депутатів трудящих, на розвиток п. "з" ст. 3 Положення про ці управління (З. П. УРСР 1939 р. N 37, ст. 178), покладається:

а) складати проекти сітки і штатів державних нотаріальних контор в межах області;

б) забезпечувати добір нотаріальних кадрів;

в) провадити ревізії та обслідування нотаріальних органів;

г) інструктувати ці органи;

д) фінансувати державні нотаріальні контори і контролювати правильне витрачання нотаріусами і старшими нотаріусами грошових сум;

е) складати зведені звіти про роботу нотаріальних контор області.

 

Голова Ради
Народних Комісарів УРСР

Л. КОРНІЄЦЬ

Керуючий справами Ради
Народних Комісарів УРСР

М. НИЖНИК

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали