ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2011 р. N 282

Про поліпшення ситуації у пунктах пропуску на українсько-польській та українсько-білоруській ділянках державного кордону України в межах Волинської області

Відповідно до статей 26, 31, 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 29 Митного кодексу України, з метою поліпшення ситуації у пунктах пропуску на українсько-польській та українсько-білоруській ділянках державного кордону України в межах Волинської області:

1. Головам Володимир-Волинської районної державної адміністрації В. Скубі, Любешівської - В. Корцю, Любомильської - О. Дзядуку, Ратнівської - В. Трикошу, Шацької - В. Найді спільно з Ягодинською митницею (Г. Федик) ужити заходів щодо створення перед пунктами пропуску належних санітарних умов для громадян, які перетинають державний кордон України.

2. Службі автомобільних доріг в області (А. Посполітак) установити інформаційні дорожні знаки, що забороняють стоянку автомобільних засобів у безпосередній близькості (500 м) до в'їзду у пункт пропуску, та нанести відповідну дорожню розмітку на під'їзних шляхах до пунктів пропуску.

Скоординувати дії з головами відповідних районних державних адміністрацій та Ягодинською митницею.

3. Ягодинській митниці:

3.1. За погодженням з відповідними районними державними адміністраціями з метою надання можливості громадянам у режимі он-лайн спостерігати черги та загальну ситуацію перед пунктами пропуску встановити веб-камери та забезпечити їх цілодобове функціонування. Інформацію з веб-камер відображати на сторінці Ягодинської митниці офіційного сайту обласної державної адміністрації.

3.2. Періодично розміщувати інформацію про ситуацію з чергами перед пунктами пропуску через державний кордон України на сторінці митниці офіційного сайту обласної державної адміністрації.

3.3. Ужити заходів щодо освітлення української ділянки мосту через р. Західний Буг у пункті пропуску "Ягодин".

4. Ягодинській митниці, Луцькому (О. Шипілов) та Львівському (А.Бура) прикордонним загонам ужити невідкладних заходів щодо впорядкування ситуації з чергами автомобільного транспорту на пунктах пропуску.

5. Ягодинській митниці, Луцькому прикордонному загону:

5.1. Забезпечити перенаправлення на об'їзну дорогу, розташовану праворуч від основної, до виїзного терміналу пункту пропуску "Ягодин", вантажного транспорту та транспорту громадян, які перетинають українсько-польський кордон у рамках малого прикордонного руху в напрямку до Республіки Польща.

Службі автомобільних доріг в області встановити відповідну дорожню розмітку.

5.2. Розмежувати автомобільний транспорт, який рухається до Республіки Польща, у межах пункту пропуску "Ягодин" та мосту через р. Західний Буг на зелений та червоний коридори.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали