КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 133/6349

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "Максимум" договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу будівель житлового та соціально-культурного призначення з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статті 33 Закону України "Про оренду землі" та враховуючи лист-звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Максимум" від 01.02.2011 N 01/02-02, Київська міська рада вирішила:

1. Поновити на 5 років договір оренди земельної ділянки від 08.12.2006 N 66-6-00372, укладений між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Максимум" для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу будівель житлового та соціально-культурного призначення з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва на підставі рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 100/157 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Максимум" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу будівель житлового та соціально-культурного призначення з вбудовано-прибудованими торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі м. Києва", виклавши його у новій редакції.

2. Встановити, що умови договору оренди земельної ділянки від 08.12.2006 N 66-6-00372 та розмір річної орендної плати, визначеної цим договором, підлягають приведенню у відповідність до законодавства України.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю "Максимум" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали