НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.10.2011 р. N 172-р

м. Київ

Про попередження щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ПАТ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"

Відповідно до Законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та "Про засади функціонування ринку природного газу", Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (у редакції Указу Президента України від 21.04.98 N 335), та на підставі акта перевірки від 21.10.2011 N 9, проведеної Чернівецьким територіальним представництвом НКРЕ, щодо порушень Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації "ЧЕРНІВЦІГАЗ" (58009, м. Чернівці, вул. Винниченка, буд. 9-а, код ЄДРПОУ 03336166, ліцензія АГ N 507321) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.01.2010 N 10 (далі - Ліцензійні умови), а саме пункту 2.1.3 Ліцензійних умов у частині дотримання установлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку газу, та пункту 3.7 Ліцензійних умов у частині виконання вимог законодавства України, зокрема дотримання граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, затвердженого постановами НКРЕ, Національна комісія регулювання електроенергетики України вирішила:

Попередити ПАТ "ЧЕРНІВЦІГАЗ" про необхідність усунення до 30 грудня 2011 року порушень Ліцензійних умов, а саме:

пункту 2.1.3 в частині дотримання установлених НКРЕ нормативів достатності власних активів та інших показників (вимог), що обмежують ризики з операцій на ринку газу;

пункту 3.7 у частині виконання вимог законодавства України, зокрема дотримання граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, затвердженого постановами НКРЕ, шляхом повернення споживачам надлишково отриманих коштів у 2010 році, що були додатково нараховані до граничного рівня ціни на природний газ.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали