КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 162/6378

Про порядок денний пленарного засідання VIII сесії Київради VI скликання 06.10.2011

Враховуючи подання постійних комісій Київради, Президії Київради, Київська міська рада вирішила:

Внести до порядку денного пленарного засідання VIII сесії Київради VI скликання 06.10.2011 наступні питання:

1. Про направлення депутатських запитів Київському міському голові та посадовим особам.

2. Про внесення змін до рішення Київради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

3. Про внесення змін до рішення Київради від 30.12.2010 N 574/5386 "Про Програму соціально-економічного розвитку на 2011 рік".

4. Про здійснення в 2011 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва.

5. Про звільнення Служби безпеки України від передачі 10 % відрахувань загальної площі у житловому будинку на вул. Тургенєвській, 42 - 44 у Шевченківському районі м. Києва.

6. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Подільської районної у м. Києві ради.

7. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Святошинської районної у місті Києві ради.

8. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Джамана Володимира Мусійовича.

9. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Нечипорука Василя Івановича.

10. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Кужеля Олександра Васильовича.

11. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Ліпатової Людмили Миколаївни.

12. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Неруш Віри Василівни.

13. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Коваленка Євгена Володимировича.

14. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Тесленко Людмили Степанівни.

15. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Баканової Лесі Іванівни.

16. Про порушення перед Головою Верховної Ради України клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Кліщевської Ірини Яківни.

17. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Сирець-1" в Шевченківському районі м. Києва.

18. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Космонавта Волкова, 4-а" у Деснянському районі м. Києва.

19. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Бориспільська, 3" у Дарницькому районі м. Києва.

20. Про внесення змін і доповнень у додатки до рішення Київської міської ради від 25.05.2011 N 197/5584 "Про внесення змін до міської цільової програми "Соціальне партнерство" на 2011 - 2015 роки та фінансування її заходів у 2011 році" (Рішення N 197/5584).

21. Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою двох артезіанських свердловин розташованих на території підприємства за адресою: Бориспільське шосе, 7-б Дарницького району міста Києва.

22. Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Динамо" Київ" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою двох артезіанських свердловин розташованих на території навчально-спортивної бази "Конча-Заспа" за адресою: Столичне шосе, 45 Голосіївського району міста Києва.

23. Про погодження державному підприємству "Антонов" надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою дев'яти артезіанських свердловин, розташованих на території філії "Серійний завод "Антонов" за адресою: проспект Перемоги, 100/1 Святошинського району міста Києва.

24. Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 15/5402 "Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю комерційно-промисловій фірмі "Корн ЛТД" користування ділянкою надр, що містить корисні копалини загальнодержавного значення (підземні води), за допомогою 2 артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: Столичне шосе, 104-а Голосіївського району м. Києва" (Рішення N 15/5402).

25. Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 14/5401 "Про погодження дочірньому підприємству "Клінічний санаторій "Жовтень" закритого акціонерного товариства "Укрпрофоздоровниця" користування ділянкою надр, що містить корисні копалини загальнодержавного значення (підземні води), за допомогою 2 артезіанських свердловин, розташованих на території підприємства за адресою: 27 км Столичне шосе, Голосіївського району м. Києва" (Рішення N 14/5401).

26. Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 13/5400 "Про погодження комунальному підприємству Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) користування ділянкою надр, що містить корисні копалини загальнодержавного значення (підземні води), за допомогою однієї артезіанської свердловини, розташованої на території підприємства за адресою: проспект Повітрофлотський, 79 Солом'янського району м. Києва" (Рішення N 13/5400).

27. Про надання згоди на прийняття залізничного рухомого складу до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

28. Про затвердження змін до Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

29. Про затвердження попереднього звіту тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки законності видобування корисних копалин, піску на території міста Києва.

30. Про передачу у володіння та користування ПАТ "АК "Київводоканал" нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади міста Києва.

31. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах (3 проекти).

32. Про ліквідацію комунального підприємства "Ресторан "Славутич".

33. Про деякі питання використання майна комунальної власності територіальної громади м. Києва.

34. Про демонтаж та списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

35. Про деякі питання діяльності комунальних підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

36. Про деякі питання діяльності комунальних підприємств та установ, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передаються до сфери управління Дарницької районної в міста Києві державної адміністрації.

37. Про надання дозволів на укладання на новий термін договорів оренди нерухомого майна територіальної громади міста Києва у Шевченківському районі.

38. Про надання дозволів на продовження терміну дії договорів оренди нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва у Деснянському районі.

39. Про деякі питання використання нежилого будинку на вул. Стрілецькій/пров. Георгієвському, 9/11 літ. А в Шевченківському районі м. Києва.

40. Про передачу об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва до державної власності.

41. Про внесення змін і доповнень до рішення Київради від 31.03.2011 N 102/5489 (Рішення N 102/5489).

42. Про внесення змін до договорів оренди нежилих приміщень територіальної громади міста Києва у Дніпровському районі.

43. Про надання дозволів на укладання та продовження терміну дії договорів оренди нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва у Деснянському районі.

44. Про передачу у безоплатне користування (позичку) основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва.

45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шуляку Олегу Вікторовичу та Каждану Сергію Владиленовичу на вул. Радистів, 73-а у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складських приміщень. (К 18167)

46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будтехсервіс-Голосіїво" по вул. Володимирській, 83-в у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування нежилої будівлі громадського призначення. (К 18522)

47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" по вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу. (К 16686)

48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському центру зайнятості на вул. Глибочицькій, 58 у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд. (К 18574)

49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" по вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна". (К 17280)

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірма "Ковальов і К" по вул. Кіквідзе, 37 (літ. Б) в Печерському районі м. Києва для експлуатації нежитлового будинку під "Центр побутових послуг". (К 18233)

51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "БЕСТ-ЮНІОН", ТОВ "ГУД-ВІН-ГОЛД", ТОВ "ДЕЛЬТА-ЕЛЬТ", ТОВ "ДЮН", ТОВ "МЕГАРЕЗЕРВ", ТОВ "ОПТИМА-ГЕО", ТОВ "РІАЛ-ІНВЕСТ", ТОВ "СТРАТЕГІЯ-НОВА", ТОВ "УНІВЕР-ПРО" та ТОВ "ЦЕНТР РІВНОВАГИ" по вул. Дегтярівській, 33-в в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування торгово-офісних приміщень з закладами громадського харчування та паркінгу. (К 16296)

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Дружба" по вул. Саратовській, 55 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку. (К 18115)

53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлових будинків. (К 18557)

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Оперний" по вул. Івана Франка, 30 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку. (К 16535)

55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ОЛФА" на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва для реконструкції нежитлового приміщення з надбудовою та прибудовою під торгово-офісний комплекс зі складськими приміщеннями. (К 16854)

56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Михайловій Зої Петрівні по бульв. Тараса Шевченка, 27 (літ. А) в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі з закладами громадського харчування, офісними та торгівельними приміщеннями. (К 18339)

57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Дольче Віта" на шосе Бориспільському, 7 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів та складських приміщень. (К 17760)

58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Шиферний завод" на вул. Фрунзе, 102 (літ. А) у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі. (К 16675)

59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству оборони України на вул. Медовій, З у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 89. (К 16322)

60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Ні комар" по вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного). (К 17360)

61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Інструментальний завод" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації виробничих, складських, адміністративних приміщень існуючих будівель. (К 18551)

62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Київміськвторресурси" на вул. Степана Сагайдака, 112 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель та споруд виробничої бази. (К 18771)

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Корені" по вул. Саксаганського, 74-б в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничої будівлі (будівлі офісного призначення). (К 18676)

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству співвласників багатоквартирного будинку "Комфорт" по вул. Герцена, 17 - 25 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування житлових та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку. (К 17676)

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ" на вул. Інститутській, 28 у Печерському районі в м. Києві для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку. (К 18608)

66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Литвинчуку Олександру Володимировичу на вул. Межигірській, 24 (літ. "Б") у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежилого будинку під офіс. (К 18184)

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Київпассервіс" на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг. (К 18424)

68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" по вул. Тургенєвській, 21 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних). (К 17756)

69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по вул. Великій Окружній у Святошинському районі м. Києва для будівництва напірних колекторів N 1, 2 КНС "м. Борщагівка N 1" (дві нитки) у Святошинському районі м. Києва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на Великій Окружній, Жмеринській, Великій Кільцевій дорозі. (К 17918)

70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр" на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісних та виробничо-складських приміщень. (К 17408)

71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" по просп. Леся Курбаса, 7 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції. (К 18348)

72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Укртелеком" по вул. Щусєва, 10-в в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючої опорно-підсилювальної станції N 10. (К 17978)

73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на вул. Михайла Грушевського, 30 в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 50. (К 16325)

74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації по вул. Лютневій, 58 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва гідровузла водопостачання мікрорайону Чапаєвка. (К 17553)

75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" по вул. Дорогожицькій, 10 в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ПС "Телецентр-35 кВ"). (К 18614)

76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Пакт" на вул. Червоноткацькій, 100 у Деснянському районі м. Києва для подальшої експлуатації виробничого комплексу. (К 17950)

77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний" на просп. Володимира Маяковського, 91-в у Деснянському районі м. Києва для експлуатації житлового багатоквартирного будинку та прибудованого до будинку індивідуального теплового пункту. (К 18296)

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ДЖИ ПІ ГРУП" по вул. Десятинній, 13 літера "Б" в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції з подальшою експлуатацією існуючої споруди для надання побутових послуг. (К 18622)

79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Лісовий" на просп. Лісовому, 35 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації житлового будинку та прибудинкової території. (К 18456)

80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному виробничому підприємству "Будремсервіс" по вул. Академіка Заболотного, 150 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничо-складської бази. (К 18475)

81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничій фірмі "Континент" по вул. Дмитрівській, 96 - 98 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі магазину. (К 18175)

82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" на розі вул. Липської та вул. Пилипа Орлика в Печерському районі м. Києва для спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику. (К 18575)

83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Івановій Марині Вікторівні по просп. Перемоги, 7 (літера "В") в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі перукарні. (К 16990)

84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Войтенко Людмилі Олексіївні на вул. Святошинській, 1 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування офісної будівлі. (К 18564)

85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Промтек-2000" на вул. Фрунзе, 102 (літ. Т) у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування складу будівельних матеріалів. (К 16674)

86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Закритому акціонерному товариству "Індбуд" по вул. Промисловій, 6-г в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі цеху із допоміжними побутовими та складськими приміщеннями. (К 17071)

87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Медтехсервіс" на просп. Московському, 21-б (літ. А, Б, В) в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничо-складських будівель і споруд. (К 16177)

88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр "Медекс" на вул. Авіаконструктора Антонова, 13 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування медично-діагностичного центру. (К 17240)

89. Про надання дозволу національному природному парку "Голосіївський" в Голосіївському районі м. Києва на розроблення проекту землеустрою з організації та встановлення меж територій земельних ділянок, що входять до складу національного природного парку "Голосіївський" без їх вилучення у землекористувачів. (К 18691)

90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Центр корпоративних рішень" на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу з офісно-торговими приміщеннями. (К 16151)

91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS" по вул. Боженка, 86 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничих будівель з допоміжними приміщеннями. (К 18200)

92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Буревісник-1" на вул. Юрія Шумського, 8-а для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прилеглої території. (К 18550)

93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на вул. Коперника, 14-а в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ПС "Артемівська"). (К 18616)

94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" на перетині вул. Червоногвардійської та вул. Краківської у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлових будинків. (К 18558)

95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству оборони України по вул. Бориспільській, 17 в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 159. (К 16319)

96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рухліну Едуарду Яковичу на вул. Червоногвардійській, 34 в Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі майстерні. (К 16201)

97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал" по вул. Басейній, 2-а у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі-центру відпочинку з закладами громадського харчування. (К 18417)

98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки колективному підприємству "Київський птахокомбінат" на вул. Зрошувальній, 5-в у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, реконструкції та експлуатації основних, адміністративно-побутових, підсобних і допоміжних будівель і промислових споруд. (К 18672)

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Генеральній прокуратурі України на перетині вул. Антоновича (Горького) та вул. Володимиро-Либідської в Голосіївському районі м. Києва для тимчасового зайняття тротуарів до проїжджої частини для організації будівельного майданчика. (К 17955)

100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству фінансів України на вул. Межигірській, 11 та вул. Хорива, 21-б у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації адміністративного комплексу Мінфіну. (К 18538)

101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" по вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації будівлі складу мокрого зберігання. (К 17908)

102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВАРУНА-ВЕСТ" на вул. Новокостянтинівській, 4-а в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу та об'єктів автосервісного призначення (К 18471)

103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному видавництву "Преса України" Державного управління справами на вул. Анрі Барбюса, 52/1 у Печерському районі м. Києва для будівництва житлово-офісно-торгівельно-розважального комплексу. (К 18789)

104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Червонозоряне" по проспекту Червонозоряному, 119 в Голосіївському районі м. Києва для реконструкції з надбудовою нежитлового будинку під адміністративну будівлю. (К 18330)

105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "АРТДИЗАЙН" по вул. Горького, 7-а в Голосіївському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель; на період ведення реконструкції та для гостьової автостоянки. (К 18259)

106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству обслуговування повітряного руху України для будівництва аеродромно-диспетчерської вишки обслуговування повітряного руху на території аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва. (К 18050)

107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" на вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ПС "Ватутинська"). (К 18706)

108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Інноваційній фірмі "ЕФЕКТ" на вул. Миколи Закревського, 12 у Деснянському районі м. Києва для будівництва магазину продовольчих і непродовольчих товарів з відкритою автостоянкою. (К 18567)

109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви Парафії Святої Мучениці Тетяни у Подільському районі м. Києва по вул. Бориспільській, 32-б в Дарницькому районі м. Києва для будівництва та обслуговування храмового комплексу з будинком для малозабезпечених пристарілих. (К 18666)

110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міжнародному центру дитячо-юнацького туризму по вул. Академіка Заболотного, 144 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування дитячо-екскурсійної бази "Юний турист". (К 18663)

111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київський картонно-паперовий комбінат" на вул. Сім'ї Хохлових, 8 в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого корпусу. (К 18617)

112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Атавір" на вул. Волинській, 44 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування столярної майстерні. (К 17906)

113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерному товариству холдінговій компанії "Київміськбуд" на вул. Кіквідзе, 14 у Печерському районі м. Києва для реконструкції з переплануванням гуртожитку під окремі квартири - житло II категорії. (К 18649)

114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод" по просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничих, складських, адміністративних приміщень і будівель. (К 18519)

115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України на вул. Оноре де Бальзака, 88 - 90 у Деснянському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку. (К 18418)

116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Л-Капітал" по вул. Золотоворітській, 11 в Шевченківському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-житлово-офісного комплексу з вбудованими об'єктами торгового і соціально-побутового призначення і паркінгом. (К 18249)

117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на просп. Броварському у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування транспортної інфраструктури (в'їзд-виїзд до автозаправного комплексу). (К 17372)

118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ГАЛЕУС" на просп. Перемоги, 73-а у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації існуючої адміністративної будівлі. (К 18518)

119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "КИЇВ ЖИТЛО-ІНВЕСТ" на перетині вул. Кутузова та вул. Старонаводницької у Печерському районі м. Києва для будівництва та експлуатації житлового будинку з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом, будівлями соціально-громадського призначення. (К 18948)

120. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації "Академічна-1" на бульв. Лесі Українки, 5б в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування 10 капітальних гаражів. (К 17601)

121. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Студент" на вул. Борщагівській, 128 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування та торгівлі. (К 18543)

122. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню МВС України в Київській області по вул. Північній (біля буд. N 10) в Оболонському районі м. Києва для будівництва багатоповерхового житлового будинку. (К 17942)

123. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" по вул. Бастіонній, 13 в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1971). (К 18383)

124. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Полюс" на просп. Володимира Маяковського, 17 у Деснянському районі м. Києва для розширення міні-ринку для реалізації сільськогосподарської продукції. (К 18678)

125. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви Київського Патріархату Святих жінок - мироносиць у Шевченківському районі м. Києва на перетині вул. Празької та Харківського шосе у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму. (К 18457)

126. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Абдулаєву Вагіфу Гамза-огли на набережній Русанівській, 7 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежилої будівлі. (К 18439)

127. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Фірма Тодісеоп ЛТД" на просп. Маяковського, 47 у Деснянському районі м. Києва для влаштування об'єкту транспортної інфраструктури. (К 17474)

128. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відкритому акціонерному товариству "Електроприладпостач" на вул. Радищева, 3 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських, складських будівель і споруд. (К 17452)

129. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АГРО-ПЕТРОЛІУМ" на вул. Електриків, 21 (літ. "Ф") у Подільському районі м. Києва для експлуатації, обслуговування адміністративно-господарської будівлі з подальшою реконструкцією під АЗК. (К 17968)

130. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "РЕНТ-АЛЬЯНС" на вул. Механізаторів, 2 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, реконструкції та експлуатації офісної будівлі. (К 18535)

131. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Укрінвестбуд" на вул. Старонаводницькій (біля будинку 4 В) у Печерському районі м. Києва для будівництва будівлі соціально-побутових, оздоровчих закладів та торгово-офісного призначення. (К 17556)

132. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Едуарда Вільде, 5 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла для працівників навчальних закладів комунальної власності м. Києва. (К 18235)

133. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Спеціалізований Трест діагностики і відновлення підводних трубопроводів "Підводтрубопровід" по вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації з подальшою реконструкцією та розміщенням складу сипучих матеріалів. (К 16734)

134. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Арчвадзе Далі Леонтіївні по вул. Салютній, 4 в Шевченківському районі м. Києва для влаштування салону краси. (К 18539)

135. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІВІ "АЙ БІ АЙ - ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНА БУДІВЕЛЬНА ГРУПА" у пров. Музейному, 2 у Печерському районі м. Києва для будівництва, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури та дорожнього господарства. (К 18089)

136. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі зовнішньої розвідки України по вулиці Академіка Заболотного, 150 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва житлового будинку. (К 18565)

137. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дочірньому підприємству публічного акціонерного товариства "Київхліб" "Хлібокомбінат N 12" на вул. Симиренка, 23 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування кіоску з продажу хлібобулочних та кондитерських виробів. (К 18576)

138. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Кравченку Станіславу Григоровичу на просп. Академіка Палладіна, 19 у Святошинському районі м. Києва для будівництва та експлуатації торговельного кіоску з продажу товарів народного вжитку. (К 18573)

139. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Промислова група "Апогей" на вул. Вишгородській, 85-в в Оболонському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування готельно-ресторанного комплексу. (К 18566)

140. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки "Представництву "Продентіа Консалт, Інк" на вул. Попудренка, 30 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлового будинку, реконструкції існуючої адміністративної будівлі з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням. (К 18548)

141. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Кашникову Юрію Вікторовичу по вул. Багговутівській, 17 - 21 в Шевченківському районі м. Києва для встановлення тимчасової споруди під мийку, СТО з подальшою експлуатацією та обслуговуванням. (К 18476)

142. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ММ ЛТД" по вул. Тимофія Шамрила, 1 в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції з розширенням, в частині надбудови та прибудови, нежитлового приміщення під адміністративно-господарські цілі та їх подальшої експлуатації та обслуговування. (К 18620)

143. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Незнамовій Євгенії Іванівні на просп. Перемоги, 79 в Святошинському районі м. Києва для вхідної групи в стоматологічний кабінет. (К 16242)

144. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Мех" на просп. Правди, 110 у Подільському районі м. Києва для будівництва та експлуатації виробничих та адміністративних будівель. (К 17578)

145. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі "РЕМБУДРЕСТАВРАЦІЯ" на вул. Електротехнічній, 5 у Деснянському районі м. Києва для будівництва адміністративного комплексу. (К 18556)

146. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дочірньому підприємству публічного акціонерного товариства "Київхліб" "Хлібокомбінат N 12" на вул. Командарма Уборевича, 17 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування кіоску з продажу хлібобулочних та кондитерських виробів. (К 18577)

147. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Кронос", товариству з обмеженою відповідальністю "Преско-В" на вул. Космонавта Волкова, 2-а у Деснянському районі м. Києва для будівництва та реконструкції офісних приміщень. (К 18673)

148. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Чередніченко Ользі Вікторівні на просп. Броварському, 97 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу та будівництва і експлуатації магазину і кемпінгу. (К 18537)

149. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Тесей Альянс" на вул. Єлизавети Чавдар у Дарницькому районі м. Києва для будівництва торговельного майданчика. (К 17757)

150. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Екліптика" на вул. Академіка Курчатова, 23-а у Деснянському районі м. Києва для реконструкції нежитлової будівлі з подальшою експлуатацією та обслуговуванням комплексу соціально-побутового призначення. (К 17718)

151. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ ТАУН" на Святошинській площі, 1 у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (корпус Д). (К 18643)

152. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституту по просп. Науки, 37 в Голосіївському районі м. Києва для обслуговування, експлуатації та реконструкції існуючих будівель і споруд, будівництва наукового та житлового комплексу для співробітників УКР НДГМУ та МНС України. (К 18508)

153. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді "Незалежна Помісна Християнська Церква "Хіллсонг" (Пісня на горі) у Шевченківському районі м. Києва по вул. Соломії Крушельницької, 9 в Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації громадсько-культурного центру церкви Хіллсонг. (К 18650)

154. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Пивоваренку Геннадію Леонідовичу по вул. Академіка Заболотного, 16 в Голосіївському районі м. Києва для встановлення МАФ. (К 18583)

155. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Медична компанія "Медікус" на вул. Гната Юри, 9 у Святошинському районі м. Києва для добудови і перепланування технічних приміщень аптеки, вхідної групи та пандуса для інвалідів колясочників. (К 17745)

156. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній організації медичного автотранспорту м. Києва "Київмедавтотранс" на вул. Братиславській у Деснянському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування центру технічного обслуговування і ремонту автомобілів швидкої і невідкладної медичної допомоги. (К 17272)

157. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу по експлуатації індивідуальних гаражних боксів "Бори сфен" по вул. Північній, 7 в Оболонському районі м. Києва для будівництва багатоповерхового паркінгу. (К 17994)

158. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на просп. Перемоги у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельно-розважального комплексу. (К 18642)

159. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Швецю Олегу Володимировичу на просп. Броварському, 75 у Деснянському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлового приміщення. (К 16870)

160. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Михайлівський" на вул. Богдана Хмельницького, 23 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку (вхідна група). (К 18360)

161. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "ЛІСНИЧИЙ" по вул. Лісничій в Голосіївському районі м. Києва для індивідуального житлового будівництва. (К 18559)

162. Про передачу комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" земельної ділянки для реконструкції виробничо-складської бази та будівництва житлових будинків, їх подальшої експлуатації та обслуговування на вул. Качалова, 40 у Солом'янському районі м. Києва. (Д 4421)

163. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "УКРСПЕЦТЕХМАРКЕТ" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування павільйону-магазину (літера Л) на площі Фрунзе, 1 в Оболонському районі м. Києва. (А 8328)

164. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АНТЕЛ-СТАНДАРТ" земельної ділянки для реконструкції АЗС, будівництва кафе-магазину та автомийки на Столичному шосе, 33 (літ. А, Б) у Голосіївському районі м. Києва. (Д 5200)

165. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АНТЕЛ-СТАНДАРТ" земельної ділянки для реконструкції АЗС, будівництва кафе, магазину та автомийки, а також пункту заміни мастил на дорозі Кільцевій, 12 у Святошинському районі м. Києва. (Д 4780)

166. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "АНТЕЛ-СТАНДАРТ" земельної ділянки для реконструкції АЗС на вул. Кайсарова, 7/9 у Голосіївському районі м. Києва. (Д 5201)

167. Про передачу відкритому акціонерному товариству "Універсам N 28 "Вигурівщина" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі універсаму на вул. Миколи Закревського, 61/2 у Деснянському районі м. Києва. (А 5419)

168. Про передачу комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, в тому числі доступного житла на вул. Прирічній, 3 в Оболонському районі м. Києва. (А 19051)

169. Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "РАЙТ ГРУП" земельної ділянки для завершення будівництва та подальшої експлуатації офісного будинку на вул. Леоніда Первомайського, 7 у Печерському районі м. Києва. (А 19053)

170. Про передачу акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" земельних ділянок для будівництва жилих будинків та об'єктів соціально-побутового призначення, комплексного благоустрою території для суспільних потреб у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва. (Д 4336)

171. Про організацію раціонального використання товариством з обмеженою відповідальністю "ЛОГІСТИК-АГРО" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного центру з об'єктами соціально-культурного призначення на вул. Димитрова/Анрі Барбюса, 1/2 (літера "А") у Печерському районі м. Києва. (Д 5510)

172. Про надання згоди корпорації "Геледжен, Інк" на передачу земельної ділянки на вул. Прорізній, 24/39 у Шевченківському районі м. Києва в суборенду дочірньому підприємству "Гранд Плаза" для здійснення реконструкції будівлі до рівня п'ятизіркового готелю офісно-житлового комплексу. (А 18965)

173. Про питання погодження з Кабінетом Міністрів України продажу земельних ділянок. (Є 1148)

174. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу. (Є 1150)

175. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу. (Є 1149)

176. Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВІЛІМА-95" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-виставкового залу на вул. Круглоуніверситетській, 2/1 у Печерському районі м. Києва. (Є 0955)

177. Про продаж земельної ділянки приватному підприємству ФІРМІ "ВОЛНА" для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами сервісного обслуговування на Дніпровській набережній, 8 у Дарницькому районі м. Києва. (Є 0048)

178. Про відмову у продажу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Богуславка" на вул. Довженка, 1 у Шевченківському районі м. Києва. (Є 1086)

179. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.10.2006 N 178/235 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ФІРМА ДІБРОВА" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування оздоровчого комплексу з інфраструктурою та паркінгом на вул. Деміївській, 14 у Голосіївському районі м. Києва". (А 19036)

180. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23.10.2003 N 122/995 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею". (А 18359)

181. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.07.2004 N 419-20/1829 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею" (із змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 13.12.2007 N 1439/4272). (А 17391)

182. Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 27.05.2010 N 964/4402 "Про передачу громадянам, земельні ділянки яких підлягають перенесенню з траси будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві, у приватну власність земельних ділянок для дачного будівництва на вул. Радистів у Деснянському районі м. Києва". (А 18852)

183. Про внесення змін до пункту 12 рішення Київської міської ради від 27.05.2004 N 281-2/1491 "Про надання та вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею". (А 18531)

184. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 771/6158 "Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" для забудови 5-а мікрорайону житлового масиву Позняки у 5-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва" (Рішення N 771/6158). (А 19223)

185. Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.08.2008 N 166/166 "Про передачу земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму на вул. Багговутівській, 1 у Шевченківському районі м. Києва". (А 17047)

186. Про поновлення Київському університету права Національної академії наук України договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування навчального корпусу на вул. Довнар-Запольського, 7 у Шевченківському районі м. Києва. (А 16323)

187. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Фаворит-Поліс" для будівництва, експлуатації та обслуговування ринку продовольчих та промислових товарів на вул. Зодчих, 44 у Святошинському районі м. Києва. (А 18184)

188. Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 02.04.2002 N 66-6-00041 (в редакції договору про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 07.04.2008 N 66-6-00468), укладеного між Київською міською радою та відкритим акціонерним товариством "КІМОЛ" для будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Марини Раскової, 4 у Дніпровському районі м. Києва. (А 18749)

189. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "СОНЦЕ" договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування швейного цеху на вул. Куренівській, 21 в Оболонському районі м. Києва (А 13690)

190. Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Металургійний центр" для реконструкції з надбудовою нежитлової будівлі для офісу та його обслуговування на бульв. Івана Лепсе, 6 (корпус 3 літ. "У") у Солом'янському районі м. Києва. (А 18776)

191. Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю "АрБо ЛТД" договору оренди земельних ділянок для реконструкції існуючого торговельного комплексу із збірно-розбірних конструкцій у складі павільйонів для продажу товарів народного вжитку, кафе з літніми майданчиками з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням та благоустроєм прилеглої території на вул. Довженка, 1 у Шевченківському районі м. Києва. (А 18357)

192. Про відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки від 13.06.2005 N 66-6-00269, укладеного між товариством з обмеженою відповідальністю "Експериментальна виробничо-будівельна фірма "ПСП" та Київською міською радою. (А 18978)

193. Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 28.01.2005 N 85-6-00175, укладеного між Київською міською радою та Українською Єпархією Вірменської Апостольської Церкви на вул. Костянтинівській, 28 - 30 у Подільському районі м. Києва. (А 18754)

194. Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 17.06.2010 N 07/4-305-вих на рішення Київської міської ради від 08.02.2007 N 122/783 "Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 09.11.2005 N 91-6-00513 та продаж цієї земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Міжнародної спілки українських підприємців" для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями, приміщеннями соціальної сфери та підземним паркінгом на вулицях Пирогова та Богдана Хмельницького, 2/37 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва". (А 17880)

195. Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 24.03.2011 N 05/4-168-вих-11 на рішення Київської міської ради від 28.12.2010 N 526/5338 "Про передачу обслуговуючому кооперативу "Садівничий кооператив "ВІКТОРІЯ" земельної ділянки для ведення колективного садівництва у мкр Осокорки у Дарницькому районі м. Києва" (Рішення N 526/5338). (А 18837)

196. Про відміну пункту 9 рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 638-5/798 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею". (А 18981)

197. Про відміну рішення Київської міської ради від 09.07.2009 N 802/1858 "Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 30.09.2008 N 66-6-00493, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю "Мега Луол" для будівництва, експлуатації та обслуговування автосалону зі станцією технічного обслуговування та торгово-виставковим павільйоном на вул. Серафимовича у Дніпровському районі м. Києва". (А 19010)

198. Про відміну рішення Київської міської ради від 29.03.2007 N 410/1071 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "СІТІБУДМАЙСТЕР" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торговельно-офісного центру з багаторівневим паркінгом на просп. Возз'єднання, 15 у Дніпровському районі м. Києва". (А 18961)

199. Про відміну пункту 1 рішення Київської міської ради від 12.02.2004 N 59-3/1269 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею". (А 9035)

200. Про відміну пункту 9 рішення Київської міської ради від 25.09.2003 N 31/905 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею". (А 19020)

201. Про відміну рішення Київської міської ради від 26.07.2007 N 70/1904 "Про передачу земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "АЙ ВІ ТІ ІНВЕСТМЕНТС" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного центру з вбудованими приміщеннями громадського харчування на вул. Серафимовича у Дніпровському районі м. Києва". (А 18960)

202. Про передачу земельної ділянки громадянину Мусимовичу Якову Рафаіловичу для будівництва дитячого будинку сімейного типу на вул. Стеценка, 12 у Подільському районі м. Києва. (А 14543)

203. Про передачу громадянці Лихо Надії Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нікопольській, 16 у Голосіївському районі м. Києва. (А 11547)

204. Про відмову громадянці Косяковій Олександрі Михайлівні у передачі земельної ділянки у власність для ведення садівництва у будь-якому районі м. Києва. (А 18698)

205. Про приватизацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Солом'янському районі м. Києва. (2 проекти). (А 19002) (А 18602)

206. Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд у Деснянському районі м. Києва. (1 проект). (А 18902)

207. Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд у Дарницькому районі м. Києва. (1 проект). (А 18941)

208. Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд у Подільському районі м. Києва. (2 проекти). (А 18711) (А 18758)

209. Про внесення змін до рішення Київради від 01.07.2008 N 9/9 "Про перелік та склад постійних комісій Київради".

210. Про внесення змін до рішення Київради від 14.07.2011 N 382/5769 "Про Положення про постійні комісії Київради" (Положення N 382/5769).

211. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на вул. Жулянській, 5 в Голосіївському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації Центру державної автомобільної інспекції МВС України. (К 18947)

212. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київській обласній раді на вул. Симона Петлюри, 16/108 (вул. Комінтерну, 16) в Шевченківському районі м. Києва для реконструкції та подальшої експлуатації адміністративного. будинку (К 18760)

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали