ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.02.2012 р. N 98-01р

Про порядок надання соціальних послуг незахищеним верствам населення міста Одеси за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита"

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2012 рік, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011 року N 1625-VI:

1. Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (Китайська О. П.):

1.1. Здійснювати у 2012 році надання соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита" (щомісячна дотація на придбання хлібобулочних виробів окремим категоріям одержувачів) згідно з переліком (додаток 1).

1.2. Продовжувати у 2012 році співпрацю з Публічним акціонерним товариством "ІМЕКСБАНК" - уповноваженим банком, стосовно реалізації надання соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита", у тому числі в частині забезпечення одержувачів соціальних послуг платіжними електронними картками.

2. Комунальній установі "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення" (Колосков Р. Г.) на підставі заяв та відповідних документів формувати відомості одержувачів соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита" з відповідними нарахуваннями (додаток 2).

3. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (Мурадян Р. М.) організувати роботу торговельної мережі для придбання хлібобулочних виробів незахищеним верствам населення міста Одеси за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита".

4. Комунальній організації Одеської міської ради "Одеський фонд реконструкції та розвитку міського господарства" (Пущін В. В.) здійснювати аналіз і звірку інформації та звітності учасників проекту "Соціальна картка одесита".

5. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С. М.) здійснювати фінансування надання соціальних послуг за допомогою платіжної електронної картки "Соціальна картка одесита" в межах відповідних видатків, затверджених у бюджеті міста Одеси на 2012 рік на реалізацію Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2012 рік.

6. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І. І.) здійснювати інформаційну підтримку в засобах масової інформації.

7. Вважати такими, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 13.07.2011 року N 1050-01р.

8. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О. О.

 

Міський голова

О. Костусєв

 

Додаток 1
до розпорядження Одеського міського голови
13.02.2012 N 98-01р

Перелік одержувачів щомісячної дотації на придбання хлібобулочних виробів, які є підопічними структурних підрозділів департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі

1. Діти-інваліди у віці до 18 років.

2. Діти-сироти.

3. Діти, які перебувають під опікою чи піклуванням.

4. Діти з багатодітних сімей віком до 18 років.

 

Керуюча справами

Т. Герасименко

 

Додаток 2
до розпорядження Одеського міського голови
13.02.2012 N 98-01р

Перелік документів, необхідних для призначення щомісячної дотації на придбання хлібобулочних виробів окремим категоріям громадян

1. Заява.

2. Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) за формою N 1.

3. Копії паспорта, свідоцтва про народження, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (батьків, опікунів, дітей).

4. Для дітей-інвалідів у віці до 18 років - копію медичного висновку про дитину-інваліда.

5. Для дітей-сиріт та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, - копії розпорядження районної адміністрації Одеської міської ради про призначення піклування над дитиною, свідоцтво про смерть батьків або інші документи, які підтверджують категорію дитини.

6. Для дітей з багатодітних сімей віком до 18 років - посвідчення багатодітної сім'ї.

7. Акт обстеження соціальних та матеріально-побутових умов проживання.

 

Керуюча справами

Т. Герасименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали