ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.05.2010 р. N 278/А-2010

Про порядок підготовки документів щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету":

1. Затвердити Порядок підготовки документів щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету (далі - Порядок) (додається).

2. Призначити відповідальними:

2.1. Головне управління економіки Одеської обласної державної адміністрації - за підготовку узагальненого висновку щодо підстав виділення коштів з резервного фонду бюджету, правильності поданих розрахунків та можливого обсягу виділення асигнувань з резервного фонду обласного бюджету, а також щодо оцінки наслідків у разі невиділення коштів на такі заходи з резервного фонду обласного бюджету; проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації з питань виділення коштів резервного фонду обласного бюджету.

2.2. Одеське головне фінансове управління обласної державної адміністрації - за підготовку у тижневий строк з дня надходження звернення про виділення коштів висновку щодо підстав виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету з обов'язковим зазначенням: можливості здійснення фінансування за рахунок інших джерел, можливого обсягу виділення асигнувань з резервного фонду обласного бюджету і наслідків у разі невиділення коштів на такі заходи.

2.3. Головне управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації - за перевірку наданих документів відповідності вимогам ДБН Д.1.1-1-2000 (зі змінами та доповненнями) та підготовку висновку у тижневий строк з дня надходження документів про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету.

2.4. Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Одеської обласної державної адміністрації - за підготовку експертного висновку комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації щодо визначення рівня надзвичайної ситуації згідно з Порядком класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями.

3. Районним державним адміністраціям неухильно дотримуватися Порядку та щорічно 1 лютого року, наступного за звітним, інформувати Головне управління економіки Одеської обласної державної адміністрації про використання коштів резервного фонду обласного бюджету.

4. Головному управлінню економіки Одеської обласної державної адміністрації (Муратов О. М.) надавати роз'яснення щодо застосування цього Порядку.

5. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження виконуючого обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації від 7 червня 2006 року N 416/А-2006 "Про Порядок використання коштів резервного фонду обласного бюджету".

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань життєзабезпечення.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
19.05.2010 N 278/А-2010

ПОРЯДОК
підготовки документів для виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету

Виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" зі змінами і доповненнями (далі - Порядок).

1. При виникненні надзвичайної ситуації, яка класифікується постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року N 368 "Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями" як надзвичайна ситуація регіонального або місцевого рівня, підставою для прийняття до розгляду матеріалів щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету відповідно до п. 12 Порядку є звернення підприємств, установ організацій до голови облдержадміністрації.

У зверненні обов'язково зазначається:

- напрям використання коштів резервного фонду бюджету;

- головний розпорядник бюджетних коштів, якому пропонується виділити кошти з резервного фонду бюджету (у разі необхідності);

- обсяг асигнувань, який пропонується надати з резервного фонду бюджету, в тому числі на умовах повернення;

- підстави для здійснення заходів за рахунок бюджету;

- інформація про можливість (неможливість) фінансування зазначених заходів за рахунок інших джерел та наслідки у разі, коли кошти з резервного фонду обласного бюджету не будуть виділені.

Відповідно до п. 15 Порядку до звернення обов'язково додаються:

- розрахунки обсягу коштів з резервного фонду бюджету;

- перелік невідкладних (першочергових) робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та інших заходів;

- документи, що підтверджують отримані суми страхового відшкодування (у разі відсутності договору страхування - пояснення заявника про причини непроведення страхування);

- акти обстеження та дефектні акти, що підтверджують розміри завданих збитків, затверджені в установленому порядку;

- узагальнені кошторисні розрахунки на проведення аварійно-відбудовних та інших невідкладних робіт.

2. У разі недотримання заявником вимог, установлених пунктами 6 - 9 та 11 Порядку, або невідповідності матеріалів звернення вимогам, зазначеним у пунктах 13 і 15 Порядку, Головне управління економіки облдержадміністрації на підставі пункту 21 Порядку повертає подані матеріали заявникам для доопрацювання, зазначивши причини їх повернення, та інформує про це голову обласної державної адміністрації.

3. Райдержадміністрації до звернення додають також документи, які підтверджують фінансування робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з місцевого бюджету; документи, що підтверджують відсутність власних коштів на фінансування заходів з ліквідації надзвичайної ситуації у резервному фонді районного, міського, сільського бюджету; документи, що підтверджують статус закладів (об'єктів), що постраждали (копії свідоцтв про реєстрацію, довідки із статистики), та подають голові облдержадміністрації узагальнені матеріали разом з листом-проханням щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету в 4 примірниках, які за дорученням голови облдержадміністрації надходять до Головного управління економіки облдержадміністрації (оригінали документів), до Одеського головного фінансового управління облдержадміністрації, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації та Головного управління капітального будівництва облдержадміністрації.

4. Головне управління економіки облдержадміністрації, з урахуванням висновків Одеського головного фінансового управління облдержадміністрації, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, Головного управління капітального будівництва облдержадміністрації, інших галузевих управлінь (у разі необхідності) готує узагальнені пропозиції голові облдержадміністрації щодо підстав виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету.

5. У разі отримання згоди голови облдержадміністрації Головне управління економіки облдержадміністрації готує проект розпорядження щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету та погоджує його в установленому порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали