МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 369-р

Про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

Відповідно до статей 2, 22, 23, 37 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року N 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (Постанова N 1049), пункту 6.7 Розділу 6 "Підтримка діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій" обласної Програми "Молодь Миколаївщини" на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 грудня 2010 року N 2, з метою ефективного розподілу та забезпечення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки громадських організацій та творчих спілок на виконання регіональних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї:

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що Кабінет Міністрів України постановою від 12 жовтня 2011 року N 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (Постанова N 1049) затвердив Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі - Порядок).

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Жуку):

2.1. Вжити заходів щодо проведення конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року N 1049 (Постанова N 1049).

2.2. Сприяти громадським організаціям та творчим спілкам у підготовці документації для участі в конкурсі.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2008 року N 480-р "Про організацію проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали