МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 квітня 2011 року N 166

Про порядок розгляду звернень органів Державної фінансової інспекції України щодо участі посадових осіб у засіданнях комітетів з конкурсних торгів

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року N 148-р "Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 148-р) наказую:

1. Голові комітету з конкурсних торгів МВС України Шевчуку О. М., головам комітетів з конкурсних торгів головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, Головного управління внутрішніх військ, інших підпорядкованих МВС підрозділів у разі надходження звернення від відповідного органу Державної фінансової інспекції, забезпечити:

1.1. Розгляд звернень органу Державної фінансової інспекції щодо участі посадових осіб такого органу у засіданнях комітетів з конкурсних торгів протягом трьох робочих днів з дня їх надходження.

1.2. Участь у засіданнях комітетів з конкурсних торгів посадових осіб органів Державної фінансової інспекції на всіх стадіях державних закупівель в установленому порядку.

1.3. У разі потреби посадовим особам органів Державної фінансової інспекції створення належних умов для роботи.

2. Установити, що при проведенні засідань комітету з конкурсних торгів:

2.1. Посадові особи органів Державної фінансової інспекції допускаються до участі в засіданнях за умови надання такими особами направлення встановленого зразка із зазначенням строку перебування у відповідному органі чи підрозділі внутрішніх справ.

2.2. Інформація про участь посадової особи органу Державної фінансової інспекції заноситься до протоколу засідання.

3. Наказ надіслати за належністю.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали