style="padding:20px 0px;">

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 223

Про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки обласним театрам і концертним організаціям

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підтримки діяльності обласних театрів і концертних організацій обласна рада вирішила:

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки обласним театрам і концертним організаціям, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Качура І. І. та постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики (Вегеш М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Закарпатської обласної ради
26.05.2011 N 223

ПОРЯДОК
використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки обласним театрам і концертним організаціям

1. Порядок використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки обласним театрам і концертним організаціям (далі - Порядок) визначає і регулює механізм використання коштів обласного бюджету, передбачених загальним фондом на надання фінансової підтримки обласним театрам і концертним організаціям для покращення їх основних виробничих та фінансових показників.

2. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, що надаються згідно з цим Порядком, є управління культури облдержадміністрації (далі управління культури), одержувачами бюджетних коштів - обласні театри і концертні організації (далі - театри і концертні організації).

3. Управління культури розглядає бюджетні запити театрів і концертних організацій щодо надання фінансової підтримки на плановий бюджетний період на покриття збитків із експлуатаційної діяльності відповідно до чинного законодавства.

До бюджетного запиту додаються:

- копія статуту (положення) театру, концертної організації;

- копія звіту за попередній рік про діяльність театру і концертної організації за формою державної статистичної звітності, підписана керівником та засвідчена печаткою організації;

- звіт про використання коштів обласного бюджету та виконання плану доходів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами, засвідчений підписом керівника театру, концертної організації та скріплений їх печаткою;

- проект виробничо-фінансових планів театрів і концертних організацій.

За наслідками розгляду приймається рішення щодо включення обсягу видатків на фінансову підтримку цих організацій до бюджетного запиту, який подається Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації.

4. Розподіл коштів обласного бюджету між театрами і концертними організаціями на плановий бюджетний період здійснюється управлінням культури з урахуванням детальних розрахунків та обґрунтувань за кожним напрямком використання коштів обласного бюджету, поданих театрами і концертними організаціями.

5. Управління культури облдержадміністрації затверджує експлуатаційні показники виробничо-фінансових планів театрів і концертних організацій з поквартальною розбивкою та подає їх у двотижневий строк Головному фінансовому управлінню після затвердження розпису обласного бюджету.

6. Кошти обласного бюджету, передбачені театрами і концертними організаціями на покриття збитків із експлуатаційної діяльності використовуються на:

- оплату праці з нарахуваннями, враховуючи обов'язкові виплати відповідно штатного розпису та фактично зайнятих посад;

- оплату енергоносіїв у межах середніх норм споживання та доведених управлінням культури лімітів споживання в натуральних показниках на плановий період;

- оплату оренди приміщень згідно з укладеними договорами.

7. Використання бюджетних коштів на оплату інших видатків здійснюється у разі наявності економії коштів за напрямками, визначеними п. 6 Порядку.

8. Обсяг фінансової підтримки з обласного бюджету не повинен перевищувати 90 відсотків обсягу збитків із експлуатаційної діяльності театрів і концертних організацій.

9. Інформація про виконання показників виробничо-фінансових планів подається щокварталу до 10 числа наступного місяця та 10 грудня поточного року театрами і концертними організаціями управлінню культури облдержадміністрації для внесення пропозицій Головному фінансовому управлінню щодо коригування обсягу фінансової підтримки з обласного бюджету.

10. У разі збільшення фактичних збитків із експлуатаційної діяльності проти планових показників на суму перевищення зменшується розмір фінансової підтримки з обласного бюджету театрам і концертним організаціям.

11. Одержання та використання коштів обласного бюджету відображається в документах бухгалтерського обліку та фінансовій звітності театрів і концертних організацій в установленому законодавством порядку.

12. Відповідальність за нецільове використання коштів обласного бюджету покладається на керівництво театрів і концертних організацій.

13. Контроль за дотриманням вимог Порядку здійснює управління культури облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали