РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 січня 1947 р. N 45

Київ

Про порядок використання паперових зривів і паперових відходів для виробництва речей широкого вжитку підприємствами місцевої промисловості, промислової кооперації, кооперації інвалідів і споживчої кооперації УРСР

Відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР від 19 грудня 1946 року N 11.830-р. Рада Міністрів Української РСР постановляє:

1. Зобов'язати всі газетні і книжково-журнальні видавництва, друкарні, паперорізальні та паперопереробні підприємства, крім підприємств Управління в справах поліграфії та видавництв при Раді Міністрів УРСР, передавати весь паперовий зрив і паперові відходи, а також рештки паперу на втулках вагою нетто до 10 кг, що не можуть бути використаними для випуску планової продукції, підприємствам промислової кооперації, кооперації інвалідів, місцевої промисловості та споживчої кооперації для виробництва речей широкого вжитку.

2. Покласти на виконавчі комітети, обласних і Київської міської Ради депутатів трудящих контроль за здаванням друкарнями, паперорізальними і паперопереробними підприємствами паперового зриву, паперових відходів, а також рештків паперу на втулках, і за правильним використанням їх підприємствами місцевої промисловості, промислової кооперації, кооперації інвалідів, споживчої кооперації і підприємствами Управління поліграфії та видавництв при Раді Міністрів УРСР.

3. Довести до відома міністерств і центральних організацій, також виконавчих комітетів обласних і Київської міської Ради депутатів трудящих, що з виданням зазначеного вище розпорядження Ради Міністрів СРСР втратила силу, постанова Економічної Ради при РНК СРСР від 30 липня 1940 року N 1357.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

М. ХРУЩОВ

Керуючий справами
Ради Міністрів УРСР

В. ВЛАСЕНКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали